Друже юності, то як тобі живеться
Нині в нелегкий в країні час?
Вже сто літ не бачились, здається,
Доля нас в різнобіч розвела.
Як ти там, як діти і родина,
Чи внучатами ти тішишся, чи ні?
Ти своє здоров”я берегтимеш?
Слід прогнати всі думки сумні.
Часто згадую довгими вечорами
Юності бурхливої літа.
Спогади залишаться із нами,
Ними будем душу огортать.
Подумки отак поговорила
Із тобою. друже дорогий,
Ніби молодість взяла на дужі крила
Й понесла думок моїх сувій.
2020 р.

