Ось і ще один рік прожито,
Уже Новий ступа на поріг.
Завірюха крізь біле сито,
Наче борошно сіє сніг.
Хай засипле він всі негаразди,
Заметуть усе зло вітри.
Щоби жити нам стало краще
І добро на землі творить.
В полі хліб нехай колоситься,
Серце радістю розквіта.
І щаслива доля-жар-птиця
В кожен дім нехай приліта.
2002 р.

