Ой, ти, зимонько-ворожко,
Відкривай свої ворота,
Де сніги, льоди й морози
І вітри такі холодні.
Ой. ти, зимонько-чаклунко,
Бий у срібні дзвони лунко
І співай колядки щиро,
Щоби проживали в мирі.
Ой, ти. зимонько красуне,
Дуже ми тебе всі любим,
Бо казкова ти і дивна,
То дарма, що всюди зимно.
Душу б лиш не холодило.
Зимонько, сестрице мила,
Ти зроби усе можливе,
Щоби в злагоді ми жили.
2019 р.

