Нині теплого Олекси,
Отож хочу я принести
Щирії вітань слова
Олексія та Альошам,
Щоб життя було хорошим
І ви вірили в дива.
Що минуть усякі біди,
Миру сонечко засвітить,
Щезнуть негаразди всі.
А здоров”ячко прибуде
І щасливії ми будем,
Таланить хай у житті.
2020 р.

