Осене, осене.
Я тебе не кликала,
Поблукай, прошу я
Поблукай, прошу я
Вуличками тихими.
А до мене не йди,
Бо ще хочу літечка,
Душу не холоди,
Хай вона зігріється.
І купається теж
У любові й ніжності.
Невже ти відбереш
Мрії ці чудеснії?
В коси срібні стрічки
Ти вплела легесенько.
Та прошу, не спіши
Торкатися серденька.
2016 р.

