Для голосування необхідно авторизуватись

Шпаки та горобці

Поселились горобці в просторій шпаківні,

Усю зиму там сиділи тихо та спокійно.
А як сонечко весняне сніги розтопило,
 “Господарі” повернулись у свою ” квартиру”
“Квартирантів” непроханих стали виганяти,
Ті ж не хочуть вибиратись із гарної хати.
Крику й шуму наробили, що чути далеко
І летіло пір”я сіре й устеляло землю.
Довго-довго “воювали” шпаки з горобцями,
Врешті-решт вони прогнали тих нахаб зухвалих.
Висновок сам напросився, візьміть за основу:
Не привласнюйте ніколи нічого чужого.
2016 р.
1

Автор публікації

Офлайн 13 години

neonila

2 975
Коментарі: 0Публікації: 1319Реєстрація: 06-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 21.07.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 25.05.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій