Пахли руки бабусині хлібом із печі,
Хоч вони загрубілі були від роботи,
Але пестили ніжно голвки малечі –
Онучат своїх любих.І теплі на дотик.
Перероблено стільки отими руками,
Доленька вготувала їм всього доволі:
І пшениченьку жали в жнива вони в полі
Та пекли пироги й рушники вишивали.
Вони мазали хату та глину місили,
Ще – доїли корову, город обробляли.
І де тільки в старенької бралося сили,
Щоб увечері ще гарну пісню співати.
Вона знала їх безліч і приказок, жартів,
У свята та неділю збиралась родина
У маленькій тісній та й бабусиній хаті,
Уся вулиця чула, що пісня там лине.
Наче сонце бабусенька нас зігрівала
І горнула до себе усіх, наче пташка.
Вже голубоньки сизої давно немає,
Її мудрі поради й пісні пам”ятаєм.
2017 р.


2 коментарі “Спогад про бабусю”
Гарно 👍👍👍
спогади((( про людину, котра заміняє всіх..котра є другом, порадником і підтримкою