Молоденькі верби виросли над ставом,
Вони водять хороводи навесні
У вінках зелених, всі такі яскраві,
Аж співати хочеться із ними мені.
Влітку свої коси у воді купають,
Вітер їх розчісує довгим гребінцем.
А верби-красуні барвистим розмаєм
Сонечку всміхаються і радіють ще.
З дощиком осіннім нумо сльози лити,
Бо не повернути днів тих чарівних.
Їхні ясні очі мати-осінь витре,
Вигаптує золотом хусточки для них.
І немов у казці верби-королеви
Знову над водою підуть танцювать,
Стануть, замилуються вродою своєю,
Колискову зимонька буде їм співать.
2015 р.

