Розгойдав вітрисько сильний
Молоденьких верб гілля,
Падає у воду листя,
Він же дивиться здаля.
Йому весело – сміється,
А вербиченьки в сльозах.
-Ой, який ти безсердечний,-
Кажуть верби, – просто жах.
-Та не зліться і не плачте,
Трішки я пожартував,
Ви мені уже пробачте,
Що листочки позривав.
Я усіх вас поцілую,
Сльози висушу умить,
Сльози висушу умить,
Гарну пісню подарую,
Ви ще кращими ростіть.
2020 р.

