Життя круговерть, наче віхола взимку
Закрутить, завіє, мете.
І не зоглянешся – життя половина
Твого минула уже.
Робота, турботи й буденнії справи,
Так мало святкових в нас днів,
Зробити задумане не скрізь встигаєш,
А час уже річкою збіг.
І спілкуватися з рідними навіть
Не завжди часу вистача.
Це добре, що телефони ми маєм,
Пошлем СМС на свята.
А хочеться сісти, обняти сестричку,
Матусеньку поцілувать,
Із братом піти порибалить на річку,
На жаль цього змоги нема.
Прошу, ви знайдіть на це годину-другу,
Побудьте із рідними теж,
Бо станеться так – пожалкуєте дуже,
Як хтось за межу відійде.
2019 р.

