Рашистів вже б давно перемогли,
Якби не зрадників чорні та підлі душі,
Які Вкраїну продають за гріш
Й допомагають ворогам нас мучить.
А прикидались добрими вони
Та посміхалися до кожного “привітно”.
Назвати нині важко їх людьми
І спілкуватися з такими, звісно гидко.
Відповідатимуть за скоєне вони
Перед людьми та Господом невдовзі.
Не місце зрадникам на рідній нам землі,
Ми бачити і чути їх не хочем.
2022 р.

