***
Я писала про зиму рядки,
Добираючи вражень зі снігу;
Сон, втікаючи в ранок, прудкий,
Серед слів не спиняв свого бігу.
Я писала про зиму любов,
Візерунчастим тішачись плином.
Там, у сні, все верталося знов:
І дитинство, й сніги понад тином.
Я писала про зиму стібки,
Вишиваючи душу крізь но́чі,
І в оті ще незримі рядки
Сон вплітав свою тишу пророче.
Я писала про зиму й печаль,
Що лишилась на відстані злету…
Поки ранок не зняв цю вуаль,
Залишивши рядками замети…
Я писала про зиму крізь сон…
Все минулося з дотиком ранку.
Лиш останній осінній півтон
Ще затримався листям на ґанку…
20-21.11.2018
