І Париж не потрібен мені,
І скарби всього світу є зайві.
Я сьогодні до Львова слова свої
Підійму вище неба – безкраї…
І дощем най зустріне мене,
І най буде сонце палюче.
Львів завжди розуміє мене.
Я люблю його терпко й жагуче.
І вузьких бруківтчаних доріг
Цокіт серцю моєму – бальзамчик.
Я до кави й соборів лечу стрімголів…
Ось зустріло уже і Підзамче…
Городоцька крокує безмірно…
Площа Ринок – квітує й чарує…
І Париж – то для мене не сильно…
Мене Львів загадковий милує…
©Олена Шабанова
©Світлина –
Тетяна Львівська
Думок на тему “Львів”
Площа Ринок – квітує й чарує…
І Париж – то для мене не сильно…
Мене Львів загадковий милує… – дуже гарно.
Браво🌹