Для голосування необхідно авторизуватись

Квіткою…

Хотів би я бути квіткою,

Ромашкою, маком, волошкою,

Щоб погляд твій, наче ниткою,

Зв’язати, як  небо із пташкою.

 

Тюльпаном, ірисом, роменом,

Айстрою чи хризантемою,

Вінком в різнобарв’ї шаленим,

Квітковою діадемою.

 

Нарцисом, фіалкою, жАсмином,

Конвалією чи піоном,

Щоб лишитись в тобі спомином,

Сплестись по душі пасльоном.

 

Лататтям чи гладіолусом,

Незабудкою чи гвоздикою,

Тільки б тішитись твоїм голосом,

Тебе ніжно зову Еврідикою.

 

Бо у спектрі палітри космосу

Почуття мої не передати,

Я люблю без умов, без голосу,

Так, як можуть лиш квіти кохати.

 

 

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

Оля Добродій

58
Коментарі: 2Публікації: 20Реєстрація: 20-08-2018

Бронзове перо

Достижение получено 13.09.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій