Для голосування необхідно авторизуватись

Вже інший…

Вже інший стоїть на моєму порозі

Іди. Не вертай. Ти на вірній дорозі.
Вже інший у серці моїм сіє квіти,
А ті, що лишив ти, де маю подіти?
Вони не цвітуть та їх серце леліє
Слізьми поливає, словами жаліє.
Не слухає розуму, серце уперте,
Не вірить, що те почуття уже мертве.
3

Автор публікації

Офлайн 3 роки

Pannochka

22
Коментарі: 4Публікації: 8Реєстрація: 09-02-2022

2 коментарі “Вже інший…”