Вже інший стоїть на моєму порозі
Іди. Не вертай. Ти на вірній дорозі.
Вже інший у серці моїм сіє квіти,
А ті, що лишив ти, де маю подіти?
Вони не цвітуть та їх серце леліє
Слізьми поливає, словами жаліє.
Не слухає розуму, серце уперте,
Не вірить, що те почуття уже мертве.
2 коментарі “Вже інший…”
Дуже гарно!
Коротко, зворушливо, зрозуміло 👍💐