Єдиним подихом звичайного повітря,
Ковтком яскравого життя
І мріями , що мальвами розквітли,
Я вірю й йду у майбуття.
Іду вперед… Я розпускаю крила
І власної я мрії досягну.
У мене є достатньо сили,
В реальність ціль переверну.
Ми все життя себе шукаєм ,
У всьому… Хто насправді ми?
Та все ж надії не втрачаєм ,
Себе ми прагнем віднайти.
Не поспішай ти підростати,
Адже дитинства є лиш мить.
Ти спробуй просто відчувати,
Буття в хвилині пролетить.