До Бога вознесу свою надію,
Полину в простір зоряних пісень…
Нічого доброго без Бога я не вдію,
І навіть чорним стане світлий день!
Але іще гіркіше я заплачу,
І змовкнуть назавжди мої вуста,
Коли в твоїх очах я не побачу
Улюбленого Господа Христа