Душа шукає душу, щоб зігрітись,
Схиляє явір віти у жалобі…
Не в тому віра, щоб на Небі поселитись,
А в тім, щоб Небо поселити в собі!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Душа шукає душу, щоб зігрітись,
Схиляє явір віти у жалобі…
Не в тому віра, щоб на Небі поселитись,
А в тім, щоб Небо поселити в собі!