Скидає осінь королівські шати,
І є щось символічне в цьому дійстві…
Ми любим тих, хто нас примушує страждати,
Ми – діти, недолюблені в дитинстві!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Скидає осінь королівські шати,
І є щось символічне в цьому дійстві…
Ми любим тих, хто нас примушує страждати,
Ми – діти, недолюблені в дитинстві!