Осикам вітер кучері розчеше,
Підніме на алеях айстри пізні…
Великим грішником себе вважати легше,
Аніж зізнатися в мілкому егоїзмі!
ОСИКАМ ВІТЕР КУЧЕРІ РОЗЧЕШЕ…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Осикам вітер кучері розчеше,
Підніме на алеях айстри пізні…
Великим грішником себе вважати легше,
Аніж зізнатися в мілкому егоїзмі!