Давай з тобою будемо мовчати
І так достатньо сказано було.
Напевно щось могли б сказати,
Забулися ж усі слова давно.
Давай не будемо псувати мить.
Можливо це останнє, що я маю.
Хотіла б цю хвилину зупинить,
Бо бачу, що тебе уже втрачаю.
Давай закрию очі й знов відкрию.
Ти скажеш, що це просто сон.
Цілунками всього тебе укрию,
Заб‘ється серце з твоїм в унісон.
