Ми покоління Калі-Юга.
На жаль… як прикро не звучить.
Кругом одні лише злодюги.
Ніхто на поміч не примчить.
А так вже хочеться просвіту
Щоб не війни, захмарних цін
Побачити годину світлу
Піднятися нарешті із руїн.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ми покоління Калі-Юга.
На жаль… як прикро не звучить.
Кругом одні лише злодюги.
Ніхто на поміч не примчить.
А так вже хочеться просвіту
Щоб не війни, захмарних цін
Побачити годину світлу
Піднятися нарешті із руїн.