Тебе нема –
і гаснуть ліхтарі…
Старіє серпнень,
огортає втома…
Лиш дві зорі –
надією вгорі…
Без тебе –
я ніде тепер –
не вдома…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Тебе нема –
і гаснуть ліхтарі…
Старіє серпнень,
огортає втома…
Лиш дві зорі –
надією вгорі…
Без тебе –
я ніде тепер –
не вдома…