Так хочеться почути тишу,
Точніше голос твій у тишині.
Можливо я про це ніколи не напишу,
А лиш закину свої спроби у багні.
Так хочеться до тебе доторкнутись,
І просто зазирнути вглиб очей.
І носом в шию міцно-міцно вткнутись,
І провести багато так ночей.
Так хочеться з тобою бути поряд,
Ділити смуток, радість і печаль.
Ловити ледь помітний ніжний погляд,
І цілувати твої губи мов вуаль.
Так хочеться великий гарний дім,
Дивитись як ростуть в нім наші діти.
І щоби ти щаслива була в нім,
Я кожен день буду носити тобі квіти.