Для голосування необхідно авторизуватись

” НА ГОСТИНУ ДО ДРУГА”

Валентина Дергунова
” НА ГОСТИНУ ДО ДРУГА”

Якось гномик Джем згадав, що вже давно у нього в гостях не було його друга Іванка, а він скучив за ним.І вирішив гномик сам провідати Іванка, котрий все літо був у бабусі Марії. Він зібрав валізку, взяв карту і лісовими стежками вирушив у дорогу. Нарешті дістався. Гномик зупинився перед невеличким будиночком, оточеним квітами, зеленню. На городі красувалося величезне опудило, на голові якого був одягнений старий, дірявий, солом яний капелюх.
– Ой, здраствуйте, покличте, будь ласка, Іванка і скажіть, що прийшов до нього його друг гномик Джем. Гномик замовк і втупився на дивну людину, яка, немов і не чуючи його, стояла роздавивши руки. – Пробачте, – смикнув за штани гномик високу людину. Але тут гномик раптом почув чийсь дзвінкий сміх. Джем не встиг злякатися і сховатися, як його хтось підняв на своїй долоньці, і він побачив стару жінку. Її долонька була дуже м якою, а усмішка доброю, і гномик зрозумів, що він зовсім не боїться цю жінку.
– Доброго дня, Маріє Іванівно! Ви, напевно, і є бабуся мого маленького друга Іванка, – сказав гномик Джем, сміливо дивлячись на бабусю.
Жінка знову усміхнулася гномику, і він помітив на її щоках дві чарівні ямочки.
– А ви, напевно, і є той самий маленький лисовий гном Джем, друг мого онука Іванка, – запитала жінка і протянула йому пальчик, щоб привітатися.
– А ви мене зовсім не боїтеся? – запитав гномик у бабусі хвилину тому, коли вони йшли додому. – Ні, гномику, не боюся, – тому що я розповідаю казки Іванкові, а в них є лісові гномики. Зараз Іванко спить, але коли він прокинеться, то дуже зрадіє, коли побачить тебе.

2

Автор публікації

65
Коментарі: 0Публікації: 45Реєстрація: 15-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 17.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій