Для голосування необхідно авторизуватись

“ЯК ЛІСОВІ ДРУЗІ РЯТУВАЛИ ГОРОБЦЯ”

ЯК ЛІСОВІ ДРУЗІ РЯТУВАЛИ ГОРОБЦЯ.

В саду гномика Джема жив маленький горобець. Він дуже любив сидить на вишні, яка росла перед вікном будиночка, в якому жив Джем.
Але горобчик боявся дивного лісового чоловічка, якого тут всі любили.
Він не міг набратися сміливості й подружиться з гномиком. Коли йшов дощ, всі комахи і звірятка йшли до гномика, а горобчик ховався під гілками дерева, спостерігаючи, як лісові друзі сидять біля каміна п ють чай з малиновим варенням і весело про щось говорять. Одного разу, коли був сильний дощ, горобчик, ховаючись від дощу, зачепився за гостру гілочку крильцем і впав на землю. Якраз у той час, накрившись великим листком, мурашка поспішав додому і раптом побачив на землі горобця. Він побіг до гномика по допомогу. Він так поспішав, що загубив свій листок – парасольку, тому відразу змок. У будиночку гномика було тепло і весело.
Лісові друзі пили чай. Побачивши Джема, мурашка сказав: « Допоможіть,
врятувати горобця.« Всі хто там був побігли в ліс. Горобчика знайшли на землі, біля нього вже утворилася величезна калюжа. Гномик підняв не притомну пташку і відніс у теплу хатинку. Декілька дні лісові друзі доглядали за ним. І ось нарешті він розплющив очі, побачив маленького гномика, який солодко спав у кріслі – гойдалці, але горобець не став будити свого маленького рятівника.

2

Автор публікації

Офлайн 29 хв.

Skazka2020

236
Коментарі: 2Публікації: 132Реєстрація: 15-08-2020

Золоте перо

Достижение получено 10.03.2021
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій