Я знову цілую ці губи
І торкаюся твого чола.
Я знаю…давно вже не юна
І минула моя вже пора.
Хай буде! Весна за горами
І літо десь пада в жнива,
А я все кохаю без пам’яті
Й радію, що ще не зима…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Я знову цілую ці губи
І торкаюся твого чола.
Я знаю…давно вже не юна
І минула моя вже пора.
Хай буде! Весна за горами
І літо десь пада в жнива,
А я все кохаю без пам’яті
Й радію, що ще не зима…