Мороз і сонце – день вродливий,
та ще і сонячно красивий,
засніжені ялинки в ряд
і поодинці – так стоять.
Стоять засипані в снігу,
показує зима красу,
обліпить в лісі стовбури,
через них сонечку світить.
І добиратись до ліска,
що хоче світла і тепла,
гулять по снігу дітворі,
ідуть дорослі і малі.
Уже синіє небокрай,
та весну ще не зустрічай,
верхівки линуть в небеса,
краплі впадуть наче роса.
Стікають краплі по гіллі,
блищать під сонечком льоди:
кришталь розвісили в снігу,
йде товариство по красу.
Продовження: https://premiya.vidatiknigu.com.ua/svtlana/lyutneva-kazochka-po-svitu-hodyt/
1.02.2021-26.03.2021
Світлина Ігоря Винниченка:
“Мороз і сонце – день вродливий”
https://www.facebook.com/photo?fbid=10214887292255388&set=pcb.10214887303535670