Не гола, не вбрана,
не пані, не панна,
на пляж – засмагати,
в метро побиратись,
куди тепер звідси
панянка піде?
Лиш смузі зелене
у склянці доп’є.
Чи то вбрання дороге,
що подерте аж таке,
як ведмедиця ганяла,
може то вона порвала?
Або бігали собаки,
чи вчепилися тут раки,
прибирала убранням,
що подерла тут і там?
Тут цілий лиш капелюх,
заховала трохи вух,
а все інше – подивися,
як старалась ведмедиця,
в лахмітті колись просили
і старалися щосили,
тепер моду творять так:
модне вбрання одягать.
18.05.2019.-25.05.2019.
Світлина із інтернету.
Думок на тему “Не гола, не вбрана”
сильно про “моду”))))) браво