О які безплідні ранки, В Василечка без Мар’янки, Мрій хлопчина не залишив, Так жадає шиши-миши. Ніч минає, день минає, Серця щем не відпускає, Він грудьми Мар’яни дише, Хоче з нею шиши-миши! Та Мар’яни дух незламний, Не розвіяв чорні хмари, Іскри з рук нещасний крише, На одинці з шиши-миши. Нелегка печалька […]
ахахаха
1 post