|
О які безплідні ранки,
В Василечка без Мар’янки, Мрій хлопчина не залишив, Так жадає шиши-миши. Ніч минає, день минає, Серця щем не відпускає, Він грудьми Мар’яни дише, Хоче з нею шиши-миши! Та Мар’яни дух незламний, Не розвіяв чорні хмари, Іскри з рук нещасний крише, На одинці з шиши-миши. Нелегка печалька в хлопця, Забуття миліше сонця, Їй вірші любовні пише, Жирним шрифтом: ШИШИ-МИШИ! І нема кінця та краю, Край його вогнем палає, Ну порадьте, хто мудріший, Що робить з тим шиши-миши? |
ШИШИ-МИШИ