-Де винайшли автородео (Сусід якось Яшка питає) В Парижі чи в Монтевідео? -У нас(Яшко відповідає)!!! Це-завдяки моїй дружині (Примружив очі лукаво);- Коли їздить на машині… Їй(!)довірено було право!
автородео
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Де винайшли автородео (Сусід якось Яшка питає) В Парижі чи в Монтевідео? -У нас(Яшко відповідає)!!! Це-завдяки моїй дружині (Примружив очі лукаво);- Коли їздить на машині… Їй(!)довірено було право!