-Де винайшли автородео
(Сусід якось Яшка питає)
В Парижі чи в Монтевідео?
-У нас(Яшко відповідає)!!!
Це-завдяки моїй дружині
(Примружив очі лукаво);-
Коли їздить на машині…
Їй(!)довірено було право!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Де винайшли автородео
(Сусід якось Яшка питає)
В Парижі чи в Монтевідео?
-У нас(Яшко відповідає)!!!
Це-завдяки моїй дружині
(Примружив очі лукаво);-
Коли їздить на машині…
Їй(!)довірено було право!