-Бажаєте випивку деяку (Звернулись до Слави): Може,рюмочку коньяку, Чи із цукром кави(???)… -Оце ви намудрили (Дали одні”совєт”). Неначе…подуріли;- У мене ж…діабет…
бажаєте
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Бажаєте випивку деяку (Звернулись до Слави): Може,рюмочку коньяку, Чи із цукром кави(???)… -Оце ви намудрили (Дали одні”совєт”). Неначе…подуріли;- У мене ж…діабет…