-Бажаєте випивку деяку
(Звернулись до Слави):
Може,рюмочку коньяку,
Чи із цукром кави(???)…
-Оце ви намудрили
(Дали одні”совєт”).
Неначе…подуріли;-
У мене ж…діабет…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Бажаєте випивку деяку
(Звернулись до Слави):
Може,рюмочку коньяку,
Чи із цукром кави(???)…
-Оце ви намудрили
(Дали одні”совєт”).
Неначе…подуріли;-
У мене ж…діабет…