Боксер в синцях додому Прийшов після перемоги: -Поможи(я виграв,Томо!), Ледь тримають ноги!.. Усі три раунди я бив І прямим,і з боку… -Та ціну ти заплатив Занадто високу!!! -Еге ж…Таке сталось (Аж досі”плющить”), Коли рингу дісталась Його…жінка злюща!..
боксер
1 post