Боксер в синцях додому
Прийшов після перемоги:
-Поможи(я виграв,Томо!),
Ледь тримають ноги!..
Усі три раунди я бив
І прямим,і з боку…
-Та ціну ти заплатив
Занадто високу!!!
-Еге ж…Таке сталось
(Аж досі”плющить”),
Коли рингу дісталась
Його…жінка злюща!..