-Мені щось дивне снилось (Зранку сказав ішачок): Ніби в пустелі опинились Віні Пух і П’ятачок… Почав П’ятачок теревені: -Що ж будем робить? -Стрілять(!)по мішені… “Кабан,що біжить”!!! -Напекло тобі в маківку (Де дістать її,скажи)? Віні Пух бере гвинтівку І кричить…”Біжи”!!!
будем
1 post