Для голосування необхідно авторизуватись

“Напекло”…

 -Мені щось дивне снилось

(Зранку сказав ішачок):

Ніби в пустелі опинились

Віні Пух і П’ятачок…

 

 Почав П’ятачок теревені:

-Що ж будем робить?

-Стрілять(!)по мішені…

“Кабан,що біжить”!!!

 

 -Напекло тобі в маківку

(Де дістать її,скажи)?

Віні Пух бере гвинтівку

І кричить…”Біжи”!!!

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій