-Мені щось дивне снилось
(Зранку сказав ішачок):
Ніби в пустелі опинились
Віні Пух і П’ятачок…
Почав П’ятачок теревені:
-Що ж будем робить?
-Стрілять(!)по мішені…
“Кабан,що біжить”!!!
-Напекло тобі в маківку
(Де дістать її,скажи)?
Віні Пух бере гвинтівку
І кричить…”Біжи”!!!