Бачу я навіса, Під навісом столик;- Там ганяє біса Один алкоголик. Обхопив опору Обома руками: -Вирву,нема спору, До бісовой мами! -Навряд чи,Дем’яне (Бухарі сказали)- Ти вже дуже п’яний (Сили замало)… -Та ідіть до біса!- Мовив алкоголик; Оглянув навіса… І вирвав на столик!..
бухарі
1 post