Бачу я навіса,
Під навісом столик;-
Там ганяє біса
Один алкоголик.
Обхопив опору
Обома руками:
-Вирву,нема спору,
До бісовой мами!
-Навряд чи,Дем’яне
(Бухарі сказали)-
Ти вже дуже п’яний
(Сили замало)…
-Та ідіть до біса!-
Мовив алкоголик;
Оглянув навіса…
І вирвав на столик!..