Дивись угору! Навіщо світу Кидати в ноги сліпі дощі? А завтра знову настане літо І буде місяць купати вночі. Там небо — чисте, хитке, прозоре, Як тінь конвалій в густих лісах, А що життя — це не наш сценарій, В ньому дублів не буде по два. Місто тиші нап*ється..Та годі.. […]
бути собою
1 post