Раз бабуся посадила До екрана”малу втіху” (Онука звала так Кирила): -Дядя…на”ту-ту”поїхав… -Не”ту-ту”,а”Формула-І” (Мені вже три роки давно), І не дядя-Деймон Хілл З команди”Уільямс-Рено”!
давно
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okРаз бабуся посадила До екрана”малу втіху” (Онука звала так Кирила): -Дядя…на”ту-ту”поїхав… -Не”ту-ту”,а”Формула-І” (Мені вже три роки давно), І не дядя-Деймон Хілл З команди”Уільямс-Рено”!