Раз бабуся посадила
До екрана”малу втіху”
(Онука звала так Кирила):
-Дядя…на”ту-ту”поїхав…
-Не”ту-ту”,а”Формула-І”
(Мені вже три роки давно),
І не дядя-Деймон Хілл
З команди”Уільямс-Рено”!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Раз бабуся посадила
До екрана”малу втіху”
(Онука звала так Кирила):
-Дядя…на”ту-ту”поїхав…
-Не”ту-ту”,а”Формула-І”
(Мені вже три роки давно),
І не дядя-Деймон Хілл
З команди”Уільямс-Рено”!