Виконроб Овсій по дачі Ще зранку став ходить- Непорядок він побачив;- Семен в траві лежить!.. -Чом працювать не згодні? -Та у тітки Катерини (Бач:трусюсь сьогодні) Справляли вчора іменини. -Зрозуміло…Діло ясне (Відповів на це Овсій)!;- Як не можеш цеглу класти, То тоді…пісок хоч сій…
діло
3 posts
-Що за запах стоїть?..- Старшина спитав повільно.- І нестерпно смердить У казармі(!)так сильно? -Вчасно підказали”діло”! Провітрюєм(бо-хана)! А до вас же…не смерділо, Товариш старшина!..
-Хапнув пес ваш,Гого (Сказав сусіду Сава), Боляче(!)мене за ногу (Та і ще й…за праву). Далі діло ТАК не піде (Раз ТАКА є ситуація)!;- Мені(скажу вам,сусіде) Потрібна…компенсація! -Це-законна є вимога (Тут ви праві,Саво);- Укусіть(!)його за ногу (І також…за праву)!!!