-Шість років я не пив (Здоров’ям славився!!!) І навіть зовсім не палив Й дівками не цікавився. -А що далі відбулося (Поясни,Миколо)? -Та…мені довелося… Піти до школи(!)…
довелося
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Шість років я не пив (Здоров’ям славився!!!) І навіть зовсім не палив Й дівками не цікавився. -А що далі відбулося (Поясни,Миколо)? -Та…мені довелося… Піти до школи(!)…