-Шість років я не пив
(Здоров’ям славився!!!)
І навіть зовсім не палив
Й дівками не цікавився.
-А що далі відбулося
(Поясни,Миколо)?
-Та…мені довелося…
Піти до школи(!)…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Шість років я не пив
(Здоров’ям славився!!!)
І навіть зовсім не палив
Й дівками не цікавився.
-А що далі відбулося
(Поясни,Миколо)?
-Та…мені довелося…
Піти до школи(!)…