-Мені щось дивне снилось (Зранку сказав ішачок): Ніби в пустелі опинились Віні Пух і П’ятачок… Почав П’ятачок теревені: -Що ж будем робить? -Стрілять(!)по мішені… “Кабан,що біжить”!!! -Напекло тобі в маківку (Де дістать її,скажи)? Віні Пух бере гвинтівку І кричить…”Біжи”!!!
дивне
2 posts
Оце кум дивне учудив (Такого не було зроду)- Власну партію створив “По захисту природи”. Якось я його зустрів На мітингу столичнім І розмову з ним повів Про справи політичні. -З вами щось”не те”. -А що не так зі мною? -За природу встаєте Стіною кам’яною… -Не в природі […]