Золота багато не буває! Все ним розмалюю – не шкода. Фарб сумних у осені немає. Дощ – не сльози, сльози – не вода… ©Марина Губарець
фарби осені
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗолота багато не буває! Все ним розмалюю – не шкода. Фарб сумних у осені немає. Дощ – не сльози, сльози – не вода… ©Марина Губарець