-А чи”фізик”-шахів любитель (Дмухнув Геннадій цигаркою)? -Ні.Займається цей вчитель… Орієнтуванням парковим!.. Кільця Гена випускає: -Оце новина(Ну і ну)! І зі мною…ТАКЕ буває, Як зайву чарчину хильну!
фізик
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-А чи”фізик”-шахів любитель (Дмухнув Геннадій цигаркою)? -Ні.Займається цей вчитель… Орієнтуванням парковим!.. Кільця Гена випускає: -Оце новина(Ну і ну)! І зі мною…ТАКЕ буває, Як зайву чарчину хильну!